Na terenie planowana jest zabudowa osiedla mieszkaniowego o kameralnej skali zabudowy wielorodzinnej. Jest to kompleks cztero kondygnacyjnych budynków o dachach płaskich. Większość budynków zaprojektowano jako jedno-klatkowe z garażami podziemnymi. Wszystkie budynki wyposażono w windy. Układ urbanistyczny budynków wydziela kameralne przestrzenie sąsiedzkie.

Na obszarze osiedla zaprojektowano: tereny rekreacyjne z ciągami pieszymi, place zabaw i rekreacji.

Dojazd do osiedla zapewnia dobra sieć lokalnych dróg dojazdowych, otaczających teren z trzech stron. Miejsca parkingowe w garażach podziemnych oraz komórki lokatorskie.

Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni dyskretne ogrodzenie.

Pełna gama mieszkań od jednopokojowych po trzypokojowe o różnorodnych powierzchniach dają klientom możliwość dopasowania ich do swoich potrzeb. Wszystkie mieszkania mają zapewnione bardzo dobre warunki nasłoneczniania.

Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia lokali w większe mieszkania, dzięki zastosowaniu odpowiedniego układu konstrukcyjnego. Każde mieszkanie wyposażone jest w wygodny balkon. W budynkach zaprojektowano przestronne hole wejściowe wraz z centralną klatką schodową, zapewniające komfort użytkowania.